Libart Medya

Hizmetlerimiz

Dünyanın en büyük iletişim ağı internetin kullanılmaya başlanılmasıyla birlikte insanoğlu dijital dünyanın kapılarını aralamaya başladı. Son 60 yılda oturduğu yerden tüm dünyaya hakim olabileceğini fark eden insan değişen ve gelişen teknolojilerin takipçisi konumunda. Hal böyleyken hayatın her alanı dijital mecralardan takip edilir oldu. Çevrimiçi iletişim, e-posta, sosyal ağlar derken devletler ve ticarethaneler de bu dijital dünyanın içinde varlık bulmaya başladılar.

Günümüzde herhangi bir ticari kurumunun dijital dünyada var olmaması düşünülemez bile. Herhangi bir hizmet alıcının, alımını gerçekleştirmeden önce başvurduğu ilk kaynak internetken hizmet sağlayıcıların da bu pazarı algılayıp doğru yöneterek müşterilerinin onlara ulaşmasını sağlaması gerekiyor.

Tam da burada Libart Medya devreye girerek dijital dünyadaki konumunuzu yönetecek hizmetlere size sunuyor.

icon-rocket
 • WEB TASARIM
 • Libart Medya, geliştirmiş olduğumuz içerik yönetim sistemi ile günümüz web teknolojisine uygun, modern, kurumunuza ve markanıza yakışır bir websitesini garanti ediyoruz.
icon-brain-idea
 • SEO
 • Libart Medya, Sizi Google'da 1 Numara Yapmak İçin Kurumsal Seo Hizmeti Sunar.
icon-edit
 • Sosyal Medya
 • Marka bilinirliğinizi arttırmak için, özel paylaşımlar, kampanyalar ve demografik hedefler ile özel sosyal medya yönetimi hizmeti sağlıyoruz.

01

 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Markanız ya da kişisel amaçlarınız için kullandığınız web sitenizin içerdiği ürün veya hizmetleri sosyal medyadan pazarlayabilmek için sosyal ağ sitelerindeki hesapları yönetiyoruz. Başarılı bir şekilde oluşturulmuş sosyal medya entegrasyonu ve sosyal medya optimizasyonu sayesinde yeni fikir ve projelerle kitlelere ulaşıyoruz. Marka ürün tanıtımlarınızı, kampanyalarınızı, yeniliklerinizi sosyal ağlar üstünden kitleyle buluşturuyoruz.

02

 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Sosyal medya araçları firmaları, kişilerin, kurum ve kuruluşların tanıtımlarını, görünürlüklerini, pazarlamalarını yaptıkları mecralardır. Sizi ve markanızı sosyal mecralarda müşterilerinizle buluşturuyor, doğru kanalları kullanarak hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz. Sizin ve markanız için geliştirdiğimiz sosyal medya stratejisiyle profesyonel olarak sosyal medya danışmanlığınızı yürütüyoruz.

03

 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Çevrimiçi ortamlardaki varlığınızı müşterilerin de farkedebilmesi için arama motorlarında ön sıralarda yer almanız gerekmektedir. SEO (Search Engine Optimization) çalışmalarıyla arama motorlarında ön sayfalarda yer alabilir, markanızın tanıtımını yapabilir, markanıza duyulan güveni ve marka prestijinizi artırabilirsiniz. Site içi trafik sayesinde tanıtım ve görünürlük faaliyetlerinizde hedefe ulaşabileceksiniz.

04

 • Web
 • Firmanız ya da kişisel web sayfanız için tanıtımınızı yapacak, sizi hedef kitlenizle ideal bir ortamda buluşturacak tasarımlarla; web sitelerinizi hazırlıyoruz. Web siteleriniz, tüm tarayıcılarda açılabilir ve mobil uyumlu şekilde kodlanmaktadır. SEO uyumlu olarak yayına giren sayfa içerikleriniz talepleriniz doğrultusunda hazırlanır ve dijital dünyadaki yüzünüz olarak güncellenerek yayınını sürdürür. Dijital dünyada farklı lokasyonlardan gerçek zamanlı müşteriler edinip ilişkinizi sürdürmeniz için web siteleriniz tarafımızdan size en uygun tasarımlarla hazırlanır ve yayınlanır.

05

 • Dijital PR
 • Sosyal medya araçlarının, arama motorlarının, blog, forum haber sitesi gibi online itibar yönetimi çalışmalarında başvurulan, dijital iletişim kanallarının kullanılarak firma ya da kişi hakkında halkla ilişkiler çalışması yapılması Dijital PR yönetimidir. Libart Medya tüm dijital araçlarınızı yönetiyor, sizin için en doğru bilgi paylaşımlarını gerçekleştirerek, markanız hakkındaki yeniliklerin takip edilmesini sağlıyor. Markanızınla ilgili dijital dünyadaki söylentileri takip ederek itibar temizliği için gerekli tedbirleri alıyor ve acil müdahale ediyor. Olumlu ve olumsuz tepkilerin ölçülmesi, “word of mouth” ve “Word of Mouse” iletişimi, kitlelere e-posta yoluyla erişim gibi daha pek çok hizmet tarafımızdan sunuluyor.

06

 • Grafik
 • Etkili dijital iletişimin bileşenleri; kurgu, estetik, denge, mesaj ve renklerdir. İyi bir grafik tasarımla markanızı müşterilerinize en iyi şekilde anlatabilirsiniz. Kurumsal kimlik çalışmaları sayesinde markanız daha prestijli bir hale gelecektir.
  Profesyonel tasarım hizmetleriyle işinizin kalitesi görünür olacak firmanızın müşterilerinizdeki etkisi artacaktır. Yaptığınız işler görsel bir şölene dönüşmediği sürece değersizleşirken, sizin işleriniz hak ettiği değeri bulacaklardır. Libart Medya olarak sizin ve markanızın kurumsal kimliğini hazırlıyoruz ve kalitenizi görünür kılıyoruz.

Enter your keyword