Twitter Trend topic hizmeti

İnternetin muhabbet kuşu “Twitter” her gün yenisi eklenen milyonlarca kullanıcıyla muhabbetini sürdürüyor. Kullanıcılar 140 karakter kullanarak ekran iletileri sayesinde takipçileriyle etkileşim sağlıyor. Her atılan tweet için retweet, tweet alıntılama, tweet’i yanıtlama, beğenme özellikleriyle atılan bir tweet bir anda milyonlara ulaşabiliyor. Kullandığınız hashtag, hangi konu üstüne ileti yazdığınızı belirliyor. İletinizdeki hashtag’i kullanarak ileti gönderen kullanıcı sayısı arttıkça konunuz trendtopic listesinde görünürlük kazanıyor. Gerçek hayatta bu kadar hızlı görünürlük kazanamayacak kişi ve markalar iyi yönetilen hesapları sayesinde twitter’ın fenomenleri haline gelebiliyor. Doğru kurgulayarak attığınız bir tweet size dakikalar içerisinde milyonlarca takipçi kazandırırken, yanlış bir tweet kullanıcıların tepkilerini üstünüze çekmenize neden olabiliyor. Kullanıcı tepkilerini, beklentilerini, değerlerini öngörerek akıllınca yöneteceğiniz hesaplarınız her zaman üst sıralarda olmanızı ve twitter kullanıcıların gönüllerinde yer etmenizi sağlayacaktır.

Akıllı telefon kullanıcı sayısının tavan yaptığı günümüzde, telefon uygulamalarından biri olan twitter’ın kullanıcı sayısı da doğru orantılı olarak yükseklerde seyrediyor. Twitter hesabı olan kullanıcılardan kimisi sadece atılan tweetleri okurken, kimisi de tarihe not düşecek nitelikte yüksek etkileşimli tweetler atabiliyor. Günümüzde pek çok güncel olayın farklı çevrelerdeki etkisini hızlıca twitterdan öğrenebiliyor, olayların yönetimini de yine twitterdan yapabiliyoruz. Twitter’ı gerçek bir bilgi kaynağı olarak niteleyemesek bile sıcak bilgi akışı olarak tanımlayabileceğimiz yüksek etkileşimli bir platform olarak görebiliriz.

Bu mecrada sadece kişiler değil kurumlarda kurumsal hesap yöneticileri sayesinde yer alabiliyorlar. Siyasi partilerden milletvekillerine, sanatçılardan şirketlere, belediyelerden muhtarlıklara kadar pek çok kişi, kurum ve kuruluş hesaplarını yönetmesi için profesyonel ellere bırakıyorlar. Siyasi partiler trendtopic listesine girmiş hashtagleri sayesinde seçim kampanyalarında sürece ivme kazandırabiliyorlar. Anlık sıcak propaganda sayesinde twitter bir demokrasi meydanına dönebiliyor. Yeni çıkmış bir albümünü dinlemeden önce farklı kullanıcıların yorumlarından yola çıkarak algı yönetimi sağlanabiliyor ve hiç ummadığınız albümler müzik marketlerin raflarında bir anda tükenebiliyor. Sosyal medyanın susmayan kuşu “Twitter” sayesinde hedef kitlenize iletilerinizle hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Libart medya sizin veya markanız için oluşturulmuş hesaplarınızı yönetiyor. Piyasa taleplerine, günlük olaylara, yükselen hashtag’lere göre hedef kitlenize ulaşmanız için idael çözüm yolları üretiyor. Profesyonel hesap yöneticileri sayesinde sizin için belirlenmiş profil çizgisinde tutarlı ve istikrarlı bir yükseliş sizi bekliyor.

Ankara‘da Twitter Trend Topic hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin

 

 

 

 

 

Enter your keyword